Znalezione tagi

Znajdujesz się na stronie: fejkielgallery.com > Znalezione tagi

Wszystko o: Tomasz Winiarski

 • Winiarski2009.JPG

  Tomasz Winiarski
  Perpetuum mobile

  Tomasz Winiarski urodził się w roku 1982 w Bielsku-Białej. W roku 2008 ukończył Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie zatrudniony jest obecnie jako asystent w Pracowni Wklęsłodruku. Artysta ma w swym dorobku kilka zagranicznych wystaw indywidualnych ( Hiszpania). Brał także udział w kilkunastu wystawach zbiorowych. ...

 • 265_orig.jpg

  Tomasz Winiarski

  Urodzony w roku 1982. W roku 2008 ukończył Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie zatrudniony jest obecnie jako asystent w Pracowni Wklęsłodruku . Artysta ma w swym dorobku kilka zagranicznych wystaw indywidualnych ( Hiszpania). Brał także udział w kilkunastu wystawach zbiorowych. Na Międzynarodowym Triennale Sztuk Graficznych IMPRINT 2008 w Warszawie, a także na X Międzynarodowym Biennale Grafiki Caixanova (Orense, Hiszpania, 2008) uzyskał Wyróżnienie.

  Artysta miał wystawę indywidualną w Jan Fejkiel Gallery. Brał także udział w zbiorowych pokazach organizowanych przez galerię, m.inn: Visible / Invisible, Turchin Center for Visual Arts, Boone NC, USA, 2012/13.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com