Znalezione tagi

Znajdujesz się na stronie: fejkielgallery.com > Znalezione tagi

Wszystko o: o galerii

 • album z wystawy J. Panka 1992

  Działalność edytorska

  Galeria zajmuje się także działalnością edytorską. Dotychczas opublikowaliśmy kilkadziesiąt katalogów wystaw indywidualnych i zbiorowych. Album pt. Dante Jerzego Panka  w konkursie PTWK w roku 2003 został uznany za "Najpiękniejszy Album Roku". W tym samym konkursie Wyróżnienia zdobyły opracowane i wydane przez galerię katalogi  wystaw Anny Sobol-Wejman, Krzysztofa Skórczewskiego, Stanisława Wejmana. W roku 1997 galeria współpracowała w wydaniu dwujęzycznego (pl.-ang.) albumu pt. Polska grafika lat dziewięćdziesiątych.  Jest to pierwsze tak obszerne opracowanie grafiki polskiej od kilkunastu lat.  Wspólnie z francuską oficyną wydawniczą M.E.E.T. wydano w roku 1996 w ilości 75 numerowanych egzemplarzy album pt. Graficy polscy - poeci francuscy, łączący oryginalną grafikę z poezją.

 • mapka.png

  Nasza lokalizacja na mapie Google

  Ulica Sławkowska na której mieści się Jan Fejkiel Gallery jest jedną z arterii krakowskiego Rynku Głównego. 

 • Galeria bis.jpg

  O galerii

  Jan Fejkiel Gallery - galeria współczesnej grafiki i rysunku założona w 1991 roku przez historyka sztuki.
  Prowadzimy działalność handlową, wystawienniczą oraz edytorską, współpracujemy z instytucjami artystycznymi i artystami reprezentującymi różne orientacje i generacje twórcze.Organizujemy wystawy indywidualne oraz zbiorowe w kraju i zagranicą...

 • R1(4)[1].jpg

  Organizacja wystaw

  Galeria oferuje największy w Polsce wybór grafiki współczesnej, a także sprowadza prace na życzenie klienta. Na zamówienie organizujemy wystawy, zapewniamy fachową obsługę i doradztwo przy tworzeniu kolekcji. Oferujemy pomoc w aranżacji zbiorów graficznych dla instytucji i wnętrz prywatnych, mamy możliwość prezentacji naszej kolekcji w oparciu o katalogi i komputerowy bank danych.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com